Taşköprülüler Derneği MobilAidat’lı oldu…

İstanbul’da faaliyet gösteren Taşköprülüler Derneği üyelerin kolaylıkları aidatlarını ödeyebilmeleri için mobil aidat uygulamasına geçti. a http://www.taskoprupostasi.com/ sitesi geniş yer verdiği haberinden servisimizden şu şekilde bahsetti;

DERNEĞİMİZ AİDAT ÖDEMELERİNİ CEP TELEFONU ÜZERİNDEN YAPMAYA BAŞLAMIŞTIR.
Türkiyede bu sistemi ilk kullanan derneklerden biri olacaktır. Böylelikle derneklerin en büyük sıkıntısı olan aidat toplama işlemleri cep telefonları üzerinden yapılabileceği için üye bir kez onayladıktan sonra her yıl düzenli olarak belirlenen zamanlarda isterse taksitli olarak da aidatlarını toplayabilecektir. Üyeler derneğe para ödemek için yönetici aramayacak, bankaya, Ptt ye gitmeyecek paramı ödedim mi? Ödemedim mi? Soruları ile muhatap olmayacaktır. Dernek yöneticileri de üyelerle para konusunda karşı karşıya kalmayacak ve daha fazla faaliyete zaman ayırabilecektir. Biz hem dernek için hemde üyeler için faydalı olacağını düşünüyoruz.

http://www.mobilaidat.com/

Taşköprülüler Derneği

Reklamlar

Hakkında MobilAidat
www.MobilAidat.com cep telefonları üzerinden aidat toplamayı sağlayan çok pratik bir servistir. www.MobilAidat.com ÜYE İŞYERLERİ, üye aidatlarını tek bir SMS ile toplayabilirler. Öncelikle üyelerin, aidat toplayacak kuruluş için MobilAidat.com servisine abone olması gerekir. Üyenin abonelik işlemi tamamlandıktan sonra, abonelik işlemi sonlandırılana kadar, abonelik bedeli üyeden otomatik olarak tahsil edilir. Yapılan ödemeler ise www.MobilAidat.com sitesi üzerinde anlık olarak raporlanır. Toplanan aidat bedelleri, periyodik olarak ÜYE İŞYERİ’ nin banka hesabına otomatik olarak aktarılır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: